Przejdź do głównej treści

Maszyny używane

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sprzedaży używanych ładowarek kołowych. HKL prezentuje propozycje takich ładowarek w bardzo przystępnych cenach, z gwarancją jakości. Ładowarka kołowa jest niezwykle przydatną maszyną dla wszelkich prac ziemnych, drogowych, żelbetowych, czy hydrotechnicznych. Sprawdzają się również w rolnictwie i leśnictwie. Ich wykorzystywanie pozwala na sprawny transport urobku z miejsca wydobycia na miejsce składowania.

W naszej bogatej ofercie znajdują się między innymi maszyny takie jak ładowarki kołowe używane, które sprawdzają się przy pracach budowlanych, nie ustępując w niczym nowemu sprzętowi. Dzieje się tak, ponieważ nasi specjaliści dokładnie sprawdzają stan techniczny każdej maszyny, co stanowi o jej maksymalnym przygotowaniu do pracy. Małe ładowarki kołowe używane od HKL to najlepszy wybór zarówno do prostych, jak i bardziej skomplikowanych prac.

Nasze ładowarki kołowe używane to maszyny od renomowanych producentów, którzy dostarczają wyłącznie niezawodny sprzęt. W HKL chcemy zapewnić Państwu maszyny, które spełnią wszelkie oczekiwania – pod względem cenowym, a także bezawaryjności i niezawodności. Dlatego też stale podnosimy standardy naszych usług, oferując małe ładowarki kołowe używane na preferencyjnych warunkach i z dowozem do Klienta.

Używane ładowarki kołowe doskonałej jakości

HKL oferuje Państwu najwyższej jakości maszyny. Mamy w sprzedaży używane ładowarki kołowe uznanych światowych producentów, jak na przykład Komatsu i Kramer. Gwarantujemy doskonałą jakość i niezawodność oferowanego sprzętu. Przed wystawieniem maszyny do sprzedaży przeprowadzamy gruntowny i profesjonalny przegląd oraz konieczne naprawy każdego sprzętu. Używane ładowarki kołowe z naszej oferty to doskonałe maszyny, posiadające często dodatkowe wyposażenie, jak na przykład łyżka ładowarkowa oraz widły. Ładowarki kołowe znacznie zwiększają produktywność prac ziemnych, pozwalając szybko usunąć urobek z miejsca wykopu. Dodatkowo doskonale sprawdzają się do odspajania gruntów, a także transportu dużych bloków kamiennych i innych wielkogabarytowych przedmiotów.

Profesjonalny serwis i najwyższej jakości obsługa

HKL, poza niezawodnymi używanymi ładowarkami kołowymi Komatsu i Kramer, oferuje profesjonalną obsługę i serwis najwyższej jakości. Wysoka jakość użytkowa oferowanego do sprzedaży sprzętu pozwala ograniczyć koszty inwestycji w sprzęt, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności pracy. Mamy pewność, że maszyny używane z naszej oferty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepszy sprzęt, spełniający wszelkie Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości jesteśmy zawsze do Państwa do dyspozycji, służąc radą i pomocą.

KUBOTA KX080-4a

Marka: Kubota
Model: KX080-4
Rocznik: 2014
Przebieg: 4895 mtg
Masa całkowita: 8 315 kg
Moc silnika: 46,5 kW

Dodatkowe wyposażenie: SZYBKOZŁĄCZE + ŁYŻKA KOPARKOWA + ŁYŻKA SKARPOWA


Cena do uzgodnienia

(18000173)

KUBOTA KX080-4

Marka: Kubota
Model: KX080-4
Rocznik: 2014
Przebieg: 4895 mtg
Masa całkowita: 8 195 kg
Moc silnika: 47,8 kW

Dodatkowe wyposażenie: SZYBKOZŁĄCZE + ŁYŻKA KOPARKOWA + ŁYŻKA SKARPOWA


Cena do uzgodnienia

(21000400)

DROBNY SPRZĘT

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania na sprzedaż kilka pozycji drobnego sprzętu naszego z parku maszynowego.

Maszyny sprawne i gotowe do pracy.

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszym CENTRUM MASZYN UŻYWANYCH

e-mail: uzywane-maszyny@hkl.pl

tel +48 32 771 61 71  

- WIBRATOR POGRĄŻALNY OLI EWO 38C - rok produkcji 2019 (3 szt.)

- WIBRATOR POGRĄŻALNY OLI EWO 50C - rok produkcji 2019 (4 szt.)

 

Zdjęcia poglądowe